Oversikt over sertifiserte kursholdere

Switch to draftForhåndsvis(åpnes i en ny fane)Oppdater

Legg til tittel

Ønsker du å delta på Kurs i Bekymringsmestring der du bor? Under finner du en oversikt over våre sertifiserte kursholdere, og hvor de enkelte tilbyr kurs. Det tilbys kurs i alle landets fylker, og vi jobber stadig med å utdanne flere kursholdere.

Oversikt over sertifiserte kursholdere

Agder
Arendal:
Mari Sandnes Vehus, Psykolog. Holder kurs i Åmli kommune, Arendal.
E-post: mari.sandnes@amli.kommune.no Tlf: 453 91 771

Turid Liestøl, Psykiatrisk sykepleier. Holder kurs i Arendal.
E-post: turli@online.no Tlf: 91919560Kristiansand:

Tone Ågedal, familieterapeut.
E-post: tone.agedal@gmail.comTlf: 90552288Vennesla kommune:

Nina J. Jensen, Psykiatrisk hjelpepleier. Holder kurs i Vennesla Kommune.
E-post: nina.jortveit.jensen@vennesla.kommune.noTlf: 98299785

Wenche G. Hægeland, Sykepleier. Holder kurs i Vennesla Kommune.
E-post: wenche.gauslaa.haegeland@vennesla.kommune.no Tlf: 90363031

Innlandet

Lillehammer:

Sandra Volden, fysioterapeut . Holder kurs i Lillehammer.
Epost: sandravorland@gmail.com Tlf: 486 06 326

Nord-Østerdal og omegn:Heidi Hagesveen Hagen, sykepleier. Holder kurs i Nord-Østerdal og omegn. E-post: isrosen@hotmail.no Tlf: 917 02 885

Vestre Toten:
Jeanette F Iversen, Sosionom. Holder kurs i Vestre Toten.
E-post: jeanette.iversen@hotmail.no Tlf: 99472970

Katarina Færøvig, Ergoterapeut. Holder kurs i Vestre Toten.
Epost: katarina.ferovig@blakors.no Tlf:91 73 7930

Møre og Romsdal

Ilka Spiesmacher. Lege og pusteterapeut.
E-post: ilkaspiesmacher@hotmail.com Tlf: 920 58 510

Nordland

Andøy kommune:

Hege Malvik, Psykiatrisk sykepleier. Holder kurs i Andøy Kommune.
E-post: hege.malvik@andoy.kommune.no Tlf: 95838738

Tone Neergaard, Avd. leder/behandler psykisk helse/avhengighet i Andøy Kommune. E-post: tone.neergaard@andoy.kommune.noTlf: 94877237

Hadsel kommune:

Mariann Glad, Psykiatrisk Sykepleier. Holder kurs i Hadsel Kommune.
E-post: mariann.glad@hadsel.kommune.no Tlf: 95439333

Jørg Terhart, Sykepleier. Holder kurs i Hadsel Kommune.
E-post: jorg.terhart@hadsel.kommune.no Tlf: 97513017

Vågan kommune:

Brita Myklebust, Sykepleier. Holder kurs i Vågan Kommune.
E-post: brita.myklebust@vagan.kommune.no

Marie Holdø, Psykiatrisk Sykepleier. Holder kurs i Vågan kommune.
E-post: marie.rothli.holdo@vagan.kommune.noTlf: 75420271

Charlotte Røsberg, sykepleier. Holder kurs i Vågan kommune.
E-post: charlotte.storkersen.rosberg@vagan.kommune.noTlf: 75420447

Sortland kommune:

Olav Fenes, Ergoterapeut og enhetsleder i avdeling for psykisk helse og rus i Sortland kommune. E-post: olav.fenes@sortland.kommune.no Tlf: 95264357

Lise Helen Ingebrigtsen, Vernepleier. Holder kurs i Sortland kommune.
E-post: lisehelening@hotmail.com Tlf: 46528057

Mona Lundbakk, Coach og Mindfulness Instruktør. Holder kurs i Vesterålen, Sortland. E-post: mona.lundbakk@vkbb.no Tlf: 90133592

Jane Helen Nilssen, Coach Master NLP. Holder kurs i Sortland.
E-postadresse: jane.nilssen@vesteralsprodukter.noTlf: 96903445

Hilde Harstveit Ljosland, Fysioteraput. Holder kurs i Sortland kommune.
E-post: hlj@sortland.kommune.no/h.ljosland@gmail.comTlf: 95264358

Geir Jensen, Sykepleier. Holder kurs i Sortland Kommune.
E-post: geir.jensen@sortland.kommune.noTlf: 95264352

Heidi Gabrielsen, Barnevernspedagog og Samtaleterapeut. Holder kurs i Sortland kommune. E-post: heidi.gabrielsen@sortland.kommune.noTlf: 95264359

Grete Nordgaard, avd. leder ved Vesterålsprodukter AS. Holder kurs i Vesterålen. E-post: grete.nordgaard@vesteralsprodukter.no Tlf: +4747899101

Øksnes kommune:

Anne-Lise Stavfjord, Spesialsykepleier. Holder kurs i Øksnes Kommune.
E-post: anne-lise.stavfjord@oksnes.kommune.noTlf: 90780132

Kjerstin Britten, Psykiatrisk Sykepleier. Holder kurs i Øksnes Kommune.
E-post: kjerstin.britten@oksnes.kommune.no Tlf: 91573424

Marte Stranda, Psykiatrisk Sykepleier. Holder kurs i Øksnes kommune.
E-post: marte.stranda@oksnes.kommune.noTlf: 90508677

Trond Reinholdtsen, Person og Prosjektutvikler. Holder kurs i Øksnes Kommune. E-post: electrond.hifi@gmail.comTlf: 900 10 557

Andre kommuner i Nordland:
Ina Otzko, Meditasjon og Yoga-Instruktør. Holder kurs i Sandnessjøen, Alstahaug kommune, Leifjord kommune, Herøy kommune, Dønna kommune. E-post: info@inaotzko.com Tlf: 95862097

Mikaela Backman, Fysioterapeut. Holder kurs i nordland.
E-post: backmann@hotmail.com Tlf: 40178028

Oslo

Kursholdere ved Bærum DPS:

Cathrine Johansen Bure, Psykologspesialist. Holder kurs på Bærum DPS.
E-post: xabure@vestreviken.no

Ella Mannes Hammer, Psykologspesialist. Holder kurs på Bærum DPS.

Kursholdere ved Groruddalen DPS, Ahus:
Bård Jørgensen Sollie. Psykologspesialist. Holder kurs ved Groruddalen DPS, Ahus, Oslo. Tlf sentralbord: 23 14 19 00

Carmen Torres. Psykolog. Holder kurs ved Grorudddalen DPS, Ahus, Oslo.
E-post: carmen.torres@ahus.no Tlf sentralbord: 23 14 19 00

Hege Kwon Vangen, Psykologspesialist. Holder kurs ved Groruddalen DPS, Ahus, i Oslo. E-post: hege.kwon.vangen@ahus.no Tlf sentralbord: 23 14 19 00

Juliane Monstad, Psykologspesialist. Holder kurs ved Groruddalen DPS, Ahus, Oslo. E-post: julm@ahus.no Telefon sentralbord: 23 14 19 00

Lone Løvschall, Psykologspesialist. Holder kurs ved Groruddalen DPS, Ahus, Oslo. Telefon sentralbord: 23141900.

Kursholdere ved Studentsamskipnaden i Oslo:

Jennifer syddall, sosionom. Holder kurs på studentsamskipnaden i Oslo.
E-post: Jennifer_syddall9@hotmail.com Tlf: 99772711

Halvor Dahle. Master i sosialt arbeid. Holder kurs på studentsamskipnaden i Oslo. E-post: halvor.dahle@sio.no Tlf: 90639119

Oslo Kommune, bydel Nordstrand:
Virginia Redondo-Cornier, Kognitiv terapeut og Psykiatrisk sykepleier. Holder kurs i bydel Nordstrand. E-post: virginia.redondo@bns.oslo.kommune.no Tlf: 915 49 028 / 476 27 896

Ingvild Asklie. Psykiatrisk sykepleier. Holder kurs i Oslo.
E-post: ingvild.asklie@bns.oslo.kommune.no

Jan Zahl, Psykiatrisk sykepleier. Holder kurs i Oslo.
E-post: jan.zahl@bns.oslo.kommune.no

Oslo Kommune, Bydel Østensjø:

Tale Øi, spesialsykepleier. Holder kurs i Oslo, Bydel Østensjø.
Tlf: 23480050

Anna Andersson, Fysioterapeut. Holder kurs i Sandvika, Bærum Kommune.
E-post: andersson.nu@hotmail.com Tlf: 90019897

Ann Kristin Hegdal, Psykologspesialist. Holder kurs i Oslo. Tlf: 907 62 212

Grace Adelaide Andersson. Traumeterapeut. Holder kurs i Oslo.
E-post: grace@graceadelaide.no Tlf: 930 07 405

Julie Conradi, Ernæringsrådgiver/personlig trener. Holder kurs i Oslo.
E-post: julie.conradi@aleris.no / jconradi@hotmail.com Tlf: 952 166 24

Kari Angelique Jaquesson, trenings- og kostholdsveilederholder. Holder kurs i Oslo. Tlf: 905 42 153

Lotte M. Sollie Gulliksen, Master i Pedagogikk. Pedagogisk ansvarlig i Metier OEC Outplacement. Holder kurs i Oslo. E-post: lotte.gulliksen@metieroec.no

Marianne Vahl. Filosof og pedagog. Holder kurs i Oslo og online.
E-post: marianne@mariannevahl.com

Vibeke Bjerke, Psykologspesialist. Holder kurs i Oslo og omegn.
E-post: vibekebj@yahoo.no Tlf: 918 15 164

Rogaland

Blå Kors Haugaland A Senter, Haugesund:

Bodil Bjelland. Psykologspesialist. Holder kurs på Haugaland A senter.
E-post: bodil.bjelland@bk-vest.no tlf: 52 73 30 00.

Karin Iren Jensen. Klinisk sosionom. Holder kurs på Haugaland A Senter. Tlf: 52 73 30 00.

Haugesund:

Eirik Jørgensen Sollie. Psykolog. Holder kurs i Haugesund.
E-post: Eirik@bekymringsmestring.com Tlf: 988 45 318

Katrine Bush, Psykolog. Holder kurs i Haugesund kommune.
E-post: katrine.bush@haugesund.kommune.no Tlf: 916 57 082

Lajla Berget Pettersen. Sosionom. Holder kurs i Haugesund.
E-post: lajla1974@hotmail.com Tlf: 488 86 271

Rania Daroische. Psykolog. Holder kurs i Haugesund.
E-post: rania1@outlook.com Tlf. 926 47 362.

Serina Vorland. Psykolog. Holder kurs i Haugesund.
E-post: Serina@bekymringsmestring.com Tlf: 993 63 028

Karmøy:

Bjørg Vea. Spesialsykepleier. Holder kurs på Karmøy.
Epost: bjorg.vea@gmail.com Tlf: 416 85 757

Ruth Bente Johannessen. Vernepleier. Holder kurs på Karmøy.
E-post: bentejohannessen64@gmail.com. tlf 908 36 372

Sørfylket:

Elisabeth Sørdal Magnusdottir. Vernepleier og helsefagarbeider. Holder kurs sør i Rogaland. E-post: magnusdottir85@hotmail.no Tlf: 454 17 712

Guri Bergøy, Lærer. Holder kurs i Stavanger.
E-post: guri.bergoy@gmail.com Tlf: 40495027

Troms og Finnmark

Alta:

Cecilie Abelsen Grønnevik, Psykologspesialist. Holder kurs i Alta.
E-post: gronabel@yahoo.seTlf: 986 53 982

Kristin Jakoba Dahn. Psykologspesialist. Holder kurs i Alta og omegn, Vest- Finnmark. E-post: kristin@psyknord.no Tlf: 947 847 94

Vibeke Mathisen. Psykologspesialist. Holder kurs i Alta og omegn, Vest-Finnmark. E-post: vibeke@psyknord.no Tlf: 482 644 21

Harstad:

Anne Karin Arvola, Psykolog. Holder kurs i Harstad.
E-post: akarvola@icloud.com Tlf: 99040739

Ranie Torsfred. Psykologspesialist. Holder kurs i Harstad.
E-post: psykolog@torsfred.com tlf: 48114276

Sørreisa:

Marlene Tollefsen, NLP Master Coach/Mindfulnessinstruktør
E-post: post@investinlife.no Tlf: 945 400 84

Trøndelag

Melhus kommune:

Monica Herskedal, Psykiatrisk sykepleier. Holder kurs i Melhus kommune. E-post: monica.herskedal@melhus.kommune.no Tlf: 994 78 121

Vera Jusnes Mellingen, Spesialsykepleier. Holder kurs i Melhus kommune.
E-post: Vera.jusnes.mellingen@melhus.kommune.no Tlf: 916 91 860

Vestfold og Telemark

Madeleine Amsrud, Vernepleier. Holder kurs i Larvik og Sandefjord.
E-post: maddeamsrud@gmail.com Tlf: 922 62 980

Edgar Karlsen, Psykolog. Holder kurs i Larvik.
E-post: edgar.karlsen@oda.as Tlf: 90047244

Vestland

Bergen og omegn:

Drude Storum. Psykisk helsearbeider. Holder kurs i Bergen og omegn.
E-post: drudestorum@hotmail.com Tlf 995 36 914.

Elin Thorsen. Sosionom. Sertifisert coach og sertifisert traumeterapeut. Holder kurs i Bergen og omegn. E-post: talk2elinthorsen@gmail.com Tlf: 920 96 107.

Ida Helena Bjørklund, Psykolog. Holder kurs i Bergen og omegn. E-post: Ida@bekymringsmestring.comTlf: 469 44 714.

Josef K. Eknes, Pedagog/ Veileder. Holder kurs i Bergen og omegn.
E-post: josefkeknes@gmail.com Tlf: 943 79 607

Karin Hjørnevik. Sykepleier. Holder kurs i Bergen.
E-post: karinhjornevik@gmail.com Tlf: 46536161

Kristin Z. Huang, Psykolog. Holder kurs i Bergen.
E-post: kristinzlh@gmail.com

Madeleine Amsrud, Vernepleier. Holder kurs i Bergen.
E-post: maddeamsrud@gmail.com Tlf: 922 62 980

Mette Borthne Jentoft, Psykologspesialist. Holder kurs i Bergen.
E-post: mette.jentoft@hotmail.com Tlf: 40210597

Tone Hagevik, Klinisk sosionom. Holder kurs i Bergen.
E-post: tone.hagevik@bergen.kommune.no / tonehagevik@gmail.com Tlf: 408 07 231 / 98 42 53 18

Øygarden:Lene Kvinge Lerøy. Sosionom. Holder kurs i Fjell, Sund og Øygarden.
E-post: lene.kvinge.lerøy@gmail.com Telefon: 977 355 40

Line Glesnes, Barnevernpedagog. Holder kurs i nye Øygarden kommune.
E-post: line.glesnes@nav.no Tlf: 468 24 111

Vibeke Ones Thorstensen. Sykepleier. Holder kurs i Øygarden, Fjell, Sund.
E-post: vibone71@hotmail.com Tlf: 98 12 12 12

Viken

Asker/Bærum/Lier:

Christine Jegstad Thorsby, Psykolog. Holder kurs i Asker/Bærum/Lier.
E-post: chris.jt@hotmail.com Tlf: 97780790

Aud Bråttvik Hyldbakk. Sosionom og kognitiv terapeut. Holder kurs i Asker kommune.
E-post: aud.hyld@hotmail.com Tlf: 900 63 803

Eidsvoll, Råholt og omegn:

Marlene Tollefsen, NLP Master Coach / Mindfulnessinstruktør. Holder kurs på Eidsvoll, Råholt og omegn.
E-post: post@investinlife.no Tlf: 945 400 84

Fredrikstad:

Kalina Feith, Psykolog. Holder kurs i Fredrikstad.
E-post: kalina@psykologfeith.no

Halden:
Jørn Madsen. Holder kurs i Halden.
E-post: post@frabratilbedre.no Tlf: 47377034

Tove Klepper. Holder kurs i Halden.
E-post: post@frabratilbedre.no Tlf: 47377034

Lillestrøm:

Kari Mobakken Lundsvoll, Spesialsykepleier. Holder kurs i Lillestrøm kommune.
E-post: kalu01@lillestrom.kommune.no Tlf: 47683245

Maren Breistrand Fiskaa, Spesialsykepleier. Holder kurs i Lillestrøm kommune.
E-post: mafi02@lillestrom.kommune.no Telefon: 91197349

Elisabeth Hind Erichsen, Psykisk helsearbeider. Holder kurs i Lillestrøm Kommune.
E-post: eler02@lillestrom.kommune.no Tlf: 47484268

Hilde Marit Myrvold, Klinisk Sosionom. Holder kurs i Lillestrøm Kommune.
E-post: hilde.marit.myrvold@lillestrom.kommune.no Tlf: 90280833

Anne Line Bruflat, Sosionom. Holder kurs i Lillestrøm Kommune.
E-post: anbr06@lillestrom.kommune.no Tlf: 47453346

Helen Hodø, Cand. Pilot i pedagogikk og psykologi. Holder kurs i Lillestrøm/ Lørenskog.

Modum Kommune:Anne Gry H. Ranheim, Psykiatrisk sykepleier. Holder kurs i Vikersund og omegn, Modum kommune. E-post: kontakt@livsstyrketreningssenter.no Tlf: 413 81 021

Nordre Follo Kommune:

Beate Løvestad. Psykiatrisk sykepleier. Holder kurs i nordre follo kommune.
E-post: beate.lovestad@nordrefollo.kommune.no Tlf: 977 413 68

Ingunn Dreyer Ødegaard, Psykolog. Holder kurs i nordre follo kommune.
E-post: ingunndreyer.ødegaard@nordrefollo.kommune.no Tlf: 915 25 965

Jarle Hofmo Einarsen, Sosionom. Holder kurs i nordre follo kommune.
E-post: jarlehofmo.einarsen@nordrefollo.kommune.no Tlf: 926 63 043

Linn Klausen Dale, Psykiatrisk sykepleier. Holder kurs i nordre follo kommune.
E-post: linn.k.dale@nordrefollo.kommune.no Tlf: 907 112 76.

Elisabeth Juul Syverstad, Vernepleier. Holder kurs i Nordre Follo kommune.
E- post: elisabeth.syverstad@nordrefollo.kommune.no Telefon: 40858027

Aina Bryn Janson, Fysioterapeut og Frisklivsveileder. Holder kurs i Nordre Follo Kommune.
E-post: aina.bryn.janson@nordrefollo.kommune.noTlf: 41267054

Heidi Sandåker. Vernepleier. Holder kurs i nordre follo kommune.
E-post: Heidi.Sandaker@nordrefollo.kommune.no

June Vodahl. Frisklivsveileder. Holder kurs i Nordre Follo Kommune.
E-post: June.Vodahl@nordrefollo.kommune.no

Sarpsborg kommune:

Johannes Kyvik. Psykiatrisk sykepleier og kognitiv terapeut. Holder kurs i Sarpsborg.
E-post: johannes.kyvik@sarpsborg.com Tlf: 982 16 325/ 458 71 224

Tone Liltved, Psykolog. Holder kurs i Sarpsborg.
E-post: tone.liltved@sarpsborg.com Tlf: 982 16 325/ 969 42 248

Vestby og Nesodden:
Laila Skogstad, Sykepleier og psykotraumatolog. Holder kurs i Vestby og Nesodden.
E-post: laila.skogstad@hotmail.com Tlf: 98088200

Øvre Romerike:Pernille Halvorsen. Klinisk Spesialsykepleier. Holder kurs i Øvre Romerike.
E-post: Pernille.halvorsen1@gmail.com Tlf: 417 62 322.

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Google-bilde

Du kommenterer med bruk av din Google konto. Logg ut /  Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s