Oversikt over sertifiserte kursholdere

Ønsker du å delta på Kurs i Bekymringsmestring der du bor? Under finner du en oversikt over våre sertifiserte kursholdere, og hvor de enkelte tilbyr kurs. Det tilbys foreløpig kurs i Akershus, Aust-agder, Hordaland, Oppland, Oslo, Rogaland, Troms, Trøndelag og Viken, og vi holder kurslederopplæringer to til tre ganger i året for å utdanne nye kursholdere fra flere steder i landet.

Akershus

Eidsvoll, Råholt og omegn:

Marlene Tollefsen, Helse- og Frisklivscoach. Holder kurs på Eidsvoll, Råholt og omegn. Holder også kurs i Troms,  i Sørreisa og Lervik
E-post: post@investinlife.no Tlf: 945 400 84

Lillestrøm:

Kari Mobakken Lundsvoll, Spesialsykepleier. Holder kurs i Skedsmo kommune, Lillestrøm. E-post: Kari.lundsvoll@skedsmo.kommune.no Tlf: 669 32 122 (jobb), 464 13 595 (privat).

Lone Løvschall, Psykolog. Holder kurs i Skedsmo kommune, Lillestrøm.
Epost: lonel@skedsmo.kommune.no Tlf: 669 32 125.

Ski Kommune:

Ann Kristin Hegdal, Psykologspesialist. Holder kurs i Ski kommune.
E-post: Ann-Kristin.hegdal@ski.kommune.no Tlf: 907 62 212

Ingunn Dreyer Ødegaard, Psykolog. Holder kurs i Ski kommune.
E-post: ingunndreyer.ødegaard@ski.kommune.no Tlf: 915 25 965

Øvre Romerike:

Pernille Halvorsen. Klinisk spesialsykepleier i rus, avhengighet og psykisk lidelse. Holder kurs i Øvre Romerike.  E-post: Pernille.halvorsen1@gmail.com  Tlf: 417 62 322.

Aust-agder

Arendal:

Turid Liestøl, Psykiatrisk sykepleier. Holder kurs i Arendal. E-post: turli@online.no Tlf: 91919560

Hordaland

Bergen og omegn:

Drude Storum. Psykisk helsearbeider. Holder kurs i Bergen og omegn.
E-post:  drudestorum@hotmail.com Tlf 995 36 914.
Elin Thorsen. Sosionom. Sertifisert coach og sertifisert traumeterapeut. Holder kurs i Bergen og omegn. E-post: talk2elinthorsen@gmail.com Tlf: 920 96 107.

Ida Helena Bjørklund, Psykolog. Holder kurs i Bergen og omegn, og kurslederopplæringer ulike deler i landet. E-post: Ida@bekymringsmestring.com Tlf: 469 44 714.

Kristin Z. Huang, Psykolog. Holder kurs i Bergen. E-post: kristinzlh@gmail.com

Lene Kvinge Lerøy. Sosionom. Holder kurs i Fjell, Sund og Øygarden.
E-post: lene.kvinge.lerøy@gmail.com Telefon: 977 355 40
Line Glesnes, Barnevernpedagog. Holder kurs i nye Øygarden kommune.
E-post: line.glesnes@nav.no Tlf: 468 24 111
Tone Hagevik, sosionom med videreutdanning i psykisk helse og veiledning. Holder kurs i Bergen. E-post: tone.hagevik@bergen.kommune.no / tonehagevik@gmail.com Tlf: 408 07 231 / 98 42 53 18
Vibeke Ones Thorstensen. Sykepleier. Holder kurs i Øygarden, Fjell, Sund.
E-post: vibone71@hotmail.com Tlf: 98 12 12 12

Oppland

Lillehammer:

Sandra Volden, fysioterapeut . Holder kurs i Lillehammer.
Epost: sandravorland@gmail.com Tlf: 486 06 326

Oslo

Hege Kwon Vangen, Psykologspesialist. Holder kurs ved Groruddalen DPS i Oslo.
E-post: hege.kwon.vangen@ahus.no

Juliane Liland Monstad, Psykologspesialist. Holder kurs ved Groruddalen DPS i Oslo.
Epost: julm@ahus.no

Lotte M. Sollie Gulliksen, Master i Pedagogikk. Pedagogisk ansvarlig i Metier OEC Outplacement. Holder kurs i Oslo og Akershus. E-post: lotte.gulliksen@metieroec.no

Virginia Redondo-Cornier, Kognitiv terapeut og Psykiatrisk sykepleier. Holder kurs i Oslo.

Rogaland

Haugalandet:

Bodil Bjelland. Psykologspesialist. Holder kurs på Haugaland A senter.
E-post: bodil.bjelland@bk-vest.no tlf: 52 73 30 00.

Eirik Jørgensen Sollie. Psykolog. Holder kurs i Haugesund, og kurslederopplæringer ulike steder i landet. E-post: Eirik@bekymringsmestring.com Tlf: 988 45 318

Karin Iren Jensen. Klinisk sosionom. Holder kurs på Haugaland A Senter. Tlf: 52 73 30 00.

Katrine Bush, Psykolog. Holder kurs i Haugesund kommune.
E-post:  katrine.bush@haugesund.kommune.no  Tlf: 916 57 082

Lajla Berget Pettersen.  Sosionom, jobbspesialist i NAV og sertifisering i Jungiansk Typeindex (JTI). Holder kurs på Haugalandet. E-post: lajla1974@hotmail.com Tlf: 488 86 271

Rania Daroische. Psykolog. Holder kurs i Haugesund. E-post: rania1@outlook.com Tlf. 926 47 362.

Serina Vorland. Psykolog. Holder kurs i Haugesund, og kurslederopplæringer ulike steder i landet. E-post: Serina@bekymringsmestring.com Tlf: 993 63 028

Karmøy:

Bjørg Vea. Spesialsykepleier. Holder kurs på Karmøy. Epost: bjorg.vea@gmail.com Tlf: 416 85 757

Ruth Bente Johannessen. Vernepleier. Holder kurs på Karmøy.
E-post: bentejohannessen64@gmail.com. tlf 908 36 372

Sørfylket:

Elisabeth Sørdal Magnusdottir. Vernepleier og helsefagarbeider. Holder kurs sør i Rogaland. E-post: magnusdottir85@hotmail.no Tlf: 454 17 712

Troms

Marlene Tollefsen, Helse- og Frisklivscoach. Holder i Troms kurs i Sørreisa og Lervik. Holder også kurs i Akershus; Eidsvoll, Råholt og omegn.
E-post: post@investinlife.no Tlf: 945 400 84

Trøndelag

Melhus kommune:

Monica Herskedal, psykiatrisk sykepleier. Holder kurs i Melhus kommune. E-post: monica.herskedal@melhus.kommune.no Tlf: 994 78 121

Vera Jusnes Mellingen, Spesialsykepleier. Holder kurs i Melhus kommune.
Epost: Vera.jusnes.mellingen@melhus.kommune.no Tlf: 916 91 860

Viken

Bærum DPS:

Cathrine Johansen Bure, Psykologspesialist. Holder kurs på Bærum DPS.

Dersom DU ønsker å bli kursholder, ta kontakt med Serina Vorland,  Eirik Jørgensen Sollie eller  Ida Helena Bjørklund. Disse tre psykologene er ansvarlige for kvalitetssikringen av kurset, og utdannelse av nye kursholdere. Kurslederutdannelsen er for autorisert helsepersonell, eller andre med relevant helsefaglig eller sosialfaglig høyskole eller universitetsutdanning.

Serina@bekymringsmestring.com 

Eirik@bekymringsmestring.com 

Ida@bekymringsmestring.com

 

 

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Google-bilde

Du kommenterer med bruk av din Google konto. Logg ut /  Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s